Durex Elite – z myślą o komforcie

paperclip-168336_960_720

Wiadomo, że odpowiednie zabezpieczenie to podstawa seksu. Tabletki antykoncepcyjne nie zawsze bywają skuteczne, często kobiety zapominają o regularnym ich przyjmowaniu, przez co ich działanie jest dodatkowo ograniczone. Do tego dochodzą skutki uboczne, takie jak przytycie, poczucie obrzmienia czy wahanie nastroju. Nieodpowiednie dobranie tabletek może skutkować poważniejszymi powikłaniami.

Popularną, ale skrajnie niebezpieczną opcją jest stosunek przerywany – tutaj jest jeszcze większe prawdopodobieństwo niepowodzenia, nie wspominając o możliwości przenoszenia chorób. Ponadto przerywanie stosunku może źle odbić się na naszym zdrowiu, a sam seks może stracić sens przez możliwość niedoprowadzenia do orgazmu.

Bezapelacyjnie najpopularniejszym rozwiązaniem są prezerwatywy. Niemal całkowicie niwelują możliwość przeniesienia choroby, a także cechują się niską możliwością „wpadki”. Mimo tego mają one spore grono anty-fanów – głównie przez ograniczone doznania i brzydki, odpychający zapach.

Tu z ratunkiem przychodzi Durex, przedstawiając idealny kompromis między bezpieczeństwem, a wygodą:

Durex Elite – prezerwatywy stworzone z myślą o największym komforcie

Nie lubisz używać prezerwatyw, bo odbierają Ci one doznania? Uważasz, że seks w prezerwatywie jest jak lizanie cukierka przez papierek? Masz wstręt do okropnego, odrzucającego zapachu, który powoduje dyskomfort?

Zmienisz zdanie próbując wyjątkowych Durexów – Elite zostały stworzone po to, żeby nie odbierać najlepszych doznań, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo. Są to jedne z najcieńszych prezerwatyw dostępnych na rynku. Zapewnia to najwyższy poziom wygody.

Maksimum doznań, minimum stresu

Durex Elite zostały stworzone po to, żeby maksymalnie zwiększyć doznania obojga partnerów. Nawet nie poczujesz, że masz coś na sobie.

Kolejnym atutem jest zastosowanie dodatkowego środka nawilżającego, który eliminuje otarcia, dzięki czemu komfort podczas stosunku jest jeszcze większy. Dodatkowy zbiorniczek na końcu prezerwatywy wyklucza konieczność przerywania zabawy.

Nie od dziś wiadomo, że marka Durex to klasa sama w sobie – prezerwatywy tego producenta cechują się ogromną wytrzymałością. Dlatego zmniejszenie grubości nie wpłynie negatywnie na moc. Możesz spać (niekoniecznie sam ;-)) spokojnie.

Zapomnij o niedogodnościach

Nieprzyjemny zapach, gumowy posmak? Nic z tych rzeczy! Dzięki specjalnej technologii wytwarzania, Elite nie wydzielają odpychającego, sztucznego zapachu. Zamiast tego możemy odczuć delikatną, przyjemniejszą woń. Gwarantuje to akceptacje zarówno ze strony partnera, jak i partnerki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>